Reklamı Geç
Q Bar Cafe
Vetav
İQ Emlak
Q Bar Cafe
Çağlar Tuncer

Çağlar Tuncer

Mail: caglartuncer@onemsoft.com

Huzur Rotası: Memedim Zeynep's Hostel

Huzur Rotası: Memedim Zeynep's Hostel
İQ Emlak

ADI: Hostel Memedim Zeynep's

DAVA KİŞİSİ: Zeynep Türkeş diğer adıyla Memedim Zeynep

SUÇ ORTAĞI: Basketbol Menajeri Can Yalman

DAVASI: İnsan Odaklı Her Türlü Canlıyı Sevmek

SUÇU: İnsanlığa Huzur Dolu Yeni Dünya Düzeni Kurması

CEZASI: Yaşam Boyu Müebbet Stratejik Fikir Üretmek

TAHLİYE SEBEBİ: Covid-19, Karantina Günleri, Korona Virüs ve Ev Hapsi sürecinde  "Ruhsal, Bedensel, İşitsel, Duygusal, Toplumsal, Algısal " bozukluklarımızı; Yeni Dünya Düzeninde yok etmek yada iyileştirmeye gitmek için Eskinin 13 Albüm 24 Klibini "Eski'nin Yeni'si, Yeni' nin Eski'si" gibi Yeni Nesil  Sanatçı projeleri ile tekrardan size sunmak.

DAVA KONUMU: Kıyıkışlacık (İasos Antik Kenti Milas-Muğla /TURKEY

İLETİŞİM CEZASİ: Ömür Boyu +9 0 533 224 08 81hattı ile yaşam.

Huzur Kanyonu Yeni Dünya Düzeninde Bu Olsa Gerek!!! İçsel Kayboldum...

Fütüristik Gönül İnsanlarının Buluş tuğu; Huzurun Sevgiyle bütünleştiği burası sizin de aradığınız orası işte FİKİRLERİ STRATAEJİYLE, PROJELERİ DOSTLARLA, ORTAYA ÇIKAN ÜRÜNLERİDE TÜM DÜNYA CANLILARI İLE BULUSTURAN SEVGİ TEMELLERİ ÜZERİNE KURULMUŞ YAŞAM ALANINA "HOSTEL MEMEDİM ZEYNEP'S " DEMİŞLER SANKİ ÖYLE DEGİL Mİ?

"Eski Dünyamızın Üzerine Kurulmuş" olan "Yeni Dünya Yaşam Alanı”mızda Şarkıcı, Besteci, Sanatçı, Doğa Dostu, Yaratan, İnsan Olmak Felsefesi ile Yaşayan, Sporcu, Müzik Aşkı ile Hayatta Var Olan "Zeynep Türkeş" 5 Bin Yıllık Balıkçı Kenti İasos' ta; Gönül Güzelliğini her noktasına pozitif dokunuşları ile yansıtan "HOSTEL MEMEDİM ZEYNEP'S" i; Yeni Dünya Düzenine hızlıca entegre ederek "Eski ile Yeni" nin bir arada olduğu " Fikrin, projenin, sanatın, sporun, arkadaşlığın, yaratıcılığın doğanın, müziğin, eğitimin"  farkındalıklarının tartışılıp konuşulduğu "Şehirden kaçar, Şehre yakınlaşır" buluşma noktası halinde "Dünya Dostları" nın kavuştuğu "Bir Hostel" kurguladı.

Dijital Yaşama Geçişle kurgu yön değişmedi, içsel olarak bizlere yaklaştı. "Hostel”in araç olarak görünür hep olduğu ; "Yeni Dünya Düzeni Fikir Strateji Üretim Merkezi" halini almaya başlamış... Bu stratejik düşünce fikir dostluklarını bizle buluşturdukları için Zeynep Türkeş ve Can Yalman sizler iyi ki varsınız... Gönül dostluğu ve sevgi gerçekliği ile hep birlikte insanlığa ve geleceğe yön vermek nasip olur İnşallah...

 

Çağlar Tuncer

Gazeteci | İletişim ve Marka Danışmanı

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Haber TT - Üreten Kadınlar
Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Düet Academy