Yamaç öldü mü? Çukur'da kafa karıştıran final

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Yamaç öldü mü? Çukur'da kafa karıştıran final
Abone ol
Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur final bölümüyle 4 sezonluk ekran macerasını tamamladı. Ancak finalde Yamaç Koçovalı'nın ölüp ölmediğiyle ilgili seyircinin kafası karıştı. Dizinin finalinde Cumali Koçovalı, Yamaç Koçovalı, Vartolu ve Akın Koçovalı ölmedi.

Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran Çukur dizisi final yaptı. Ancak Yamaç Kocovalı'nın dizideki sonuyla ilgili kafalar karıştı.

AYŞE VE MURTAZA ÖLDÜ

Final bölümünde Ayşe ve Murtaza karakterleri de öldü. Murtaza, Ayşe'nin ölümü sonrası kendi kafasına sıkarak finalin en çok üzen sahnesine damga vurdu. Ayrıca, final bölümünde hem Amca Cumali hem de Şahram ölerek diziye veda etti.

YAMAÇ'IN YAŞLI HALİ GÖSTERİLDİ

Çukur'da yaşlanarak ölen Yamaç Koçovalı ile Aliço ve Cumali'nin yaşlı halleri gösterildi. Çukur'da final bölüme Akşın Koçovalı, Kahraman Koçovalı, Selim Koçovalı, İdris Koçovalı, Sena Koçovalı, Nehir, Kemal, Celasun ve Karaca tekrardan geldi. Muhteşem finalle Çukur ekran macerasını tamamladı.

AKILLARDA SORU İŞARET KALDI

Çukur ileri sahneye sarılmadan önce kahve önünde Yamaç, Cumali, Akın ve Salih görüldü. Çukur'la ilgili ayrıca, istediği zaman aynı yerden Çukur 5. sezonda başlayabilir veya Çukur sinema filmi de gelebilir yorumları yapıldı.

Yamaç öldü mü? Çukur'da kafa karıştıran final

Kaynak: SONDAKIKA.COM