Vodafone’den çalışanlarına ergonomi desteği

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Vodafone’den çalışanlarına ergonomi desteği
Abone ol
Vodafone, evden çalışma uygulaması kapsamında çalışanlarına yeni bir yan hak sunuyor. İşe yeni başlayanlar da dahil tüm Vodafone çalışanları, kendilerine dijital ortamda iletilecek Ergonomi Hediye Çeki’ni kullanarak, ihtiyaç duydukları ofis malzemelerini IKEA ya da Trendyol’dan temin edebilecek.

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, Mart 2020’den bu yana evden çalışmakta olan personeli için yeni bir yan hak sunmaya başladı. Evdeki çalışma ortamını daha ergonomik hale getirmek isteyen Vodafone çalışanları, şirketin sunduğu Ergonomi Hediye Çeki’ni kullanarak, ihtiyaç duydukları ofis malzemelerini IKEA ya da Trendyol’dan temin edebilecek. İşe yeni başlayanlar da dahil tüm Vodafone çalışanları bu haktan yararlanabilecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Bayram, pandemi döneminde birinci önceliklerinin çalışma arkadaşları, aileleri ve sevdiklerinin sağlığını ve güvenliğini korumak olduğunu söylerken, "Virüsün ülkemizde de görülmesiyle birlikte hazırlıklarımızı tamamlayarak mümkün olan tüm birimlerimizi evden çalışmaya yönlendirdik. İşe yeni başlayanlar da dahil tüm çalışanlarımızın evdeki çalışma ortamını iyileştirmek amacıyla Ergonomi Hediye Çeki adı altında bir yan hak geliştirdik. Çalışanlarımız bu çeki kullanarak ofis malzemesi ihtiyaçlarını IKEA ya da Trendyol’dan temin edebilecek. Buna ek olarak, uzman, mimar ve iş sağlığı güvenliği ekiplerimiz çalışanlarımıza evlerinde ergonomik ve sağlıklı bir ortam oluşturma konusunda destek olacak. Vodafone Türkiye olarak, çalışanlarımızın evden çalışma sürecini en sağlıklı biçimde sürdürebilmelerine yönelik uygulamalarımız sürecek” dedi.    

MART AYINA KADAR GEÇERLİ

Vodafone çalışanları, Ergonomi Hediye Çeki’ni IKEA ya da Trendyol markalarından yalnızca birinde ve tek seferde kullanabilecek. Dijital formatta gönderilecek olan çek, seçilen markanın web sitesinden ya da mobil uygulamasından alışveriş yapılarak kullanılabilecek. Çekler, Mart 2021’e kadar geçerli olacak. Vodafone çalışanları, IKEA web sitesinde tüm kategorilerden, Trendyol’da ise ergonomi desteği ürün ve mobilyalarının yer aldığı Future Ready butiğinden alışveriş yapabilecek. 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Batmanlılar acemi birliği istiyorÖnceki Haber

Batmanlılar acemi birliği istiyor

AK Parti Batman milletvekili Özdemir’den sağlık yatırımı vurgusuSonraki Haber

AK Parti Batman milletvekili Özdemir’den...

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar