Ütü kullanmadan kıyafet düzleştirme. Ütü olmadan kırışık açma teknikleri

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ütü kullanmadan kıyafet düzleştirme. Ütü olmadan kırışık açma teknikleri
Güne başlarken gardırobunuzdan bir gömlek alıp ve kırışıklıklarla dolu olduğunu keşfetmekten daha kötü bir şey yoktur. Aynı zamanda aceleniz var ...

Güne başlarken gardırobunuzdan bir gömlek alıp ve kırışıklıklarla dolu olduğunu keşfetmekten daha kötü bir şey yoktur. Aynı zamanda aceleniz var ve ütü yapmak için zamanınız yok mu? O zaman gömleğinizdeki kırışıklıkları bir dakika içinde gidermek için kullanabileceğiniz basit bir numara var.

BASİT İPUCU

Gömleklerinizi yıkadıktan sonra ne kadar dikkatli katlayıp kaldırırsanız kaldırın, bazı gömlekler kolayca kırışabilir. Özellikle pamuktan yapılan gömlekler çabuk kırışacaktır. Gömleği dolaptan çıkarıyorsun ve her şey dağınık görünüyor! İstediğiniz bu değil elbette. Neyse ki, gömleğinizdeki kırışıkları anında gidermenize yardımcı olacak kullanışlı bir numaramız var. Tek ihtiyacınız olan su ve fön makinesi içeren bir sprey şişesi.FÖN MAKİNESİ

Bu numarayı zaten gömleği giymişken bile uygulayabilirsiniz. Gömleğin kırışmış bölgesine biraz su püskürtmek için sprey şişesini kullanın. Ardından, gömleğin ıslak kısmını uygun şekilde kurutmak için fön makinesini kullanın. Rüzgardaki duman gibi kırışıkların kaybolacağını göreceksiniz! Oldukça kolay değil mi?

ALÜMİNYUM FOLYO

Ütü ve ütü masanızı kullanmak için vaktiniz varsa, sizin için başka bir güzel ipucumuz var. Ütü yaparken biraz alüminyum folyo kullanın! Bu kullanışlı mutfak ürünü, ütü yaparken kullanmak için ideal bir üründür ve çok daha çabuk bitirmenizi sağlar. Kapağı ütü masasından çıkarın ve ütü masasını alüminyum folyo ile örtün. Ardından kılıfı tekrar takın ve ütülemenizi normalde yaptığınız gibi yapın. Folyo ısıyı yansıtacaktır, bu da temelde giysinin her iki tarafını aynı anda ütülemeniz anlamına gelir.

Abone ol

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Siyez bulguru ile ne yapılır? Siyez bulguru ile yapılan yemekler nelerdir?Önceki Haber

Siyez bulguru ile ne yapılır? Siyez bulg...

Evde havuç kremi yapımı tarifi? Evde güneş kremi yapımı ile nasıl korunabilirim?Sonraki Haber

Evde havuç kremi yapımı tarifi? Evde gün...

Q Bar Cafe

Yorum Yazın

Q Bar Cafe