Süper Loto çekilişi gerçekleşti! Süper Loto sonuçları nasıl sorgulanır?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Süper Loto çekilişi gerçekleşti! Süper Loto sonuçları nasıl sorgulanır?
Abone ol
Ekonomi Haberleri - Süper Loto çekilişinde heyecanlı bekleyiş son buldu. 13 Aralık 2020 Süper Loto'da çekiliş gerçekleşti. Milli Piyango TV YouTube hesabından gerçekleşen çekiliş canlı yayınlandı. Süper Loto haftanın üç günü Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilmektedir

Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlanan Süper Loto çekilişinde DEVREDEN BÜYÜK İKRAMİYE 19.740.055 TL oldu. 13 Aralık 2020 tarihinde Süper Loto sonuçları 21:30'da açıklandı.


Süper Loto çekilişi saat kaçta?

Süper Loto çekilişi her salı, perşembe ve pazar günleri çekilmektedir. Çekiliş 21:30'da millipiyangoonline ve Milli Piyango TV YouTube hesabından gerçekleşmektedir.  

Süper Loto nasıl oynanır?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Ne kadar kazanabilirsin?
Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Kaynak: CNNTURK.COM


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
13 Aralık 2020 Süper Loto çekilişi saat kaçta? Süper Loto sonuçları nasıl sorgulanır?Önceki Haber

13 Aralık 2020 Süper Loto çekilişi saat...

Serenay Sarıkaya'nın tazminat başvurusunu mahkeme reddettiSonraki Haber

Serenay Sarıkaya'nın tazminat başvurusun...

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar