Süper Loto çekilişi gerçekleşti! Süper Loto sonuçları birazdan Milli Piyango Online'da!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Süper Loto çekilişi gerçekleşti! Süper Loto sonuçları birazdan Milli Piyango Online'da!
Abone ol
Ekonomi Haberleri - Süper Loto çekilişi canlı gerçekleşti. Çekiliş 6 Ekim'de Milli Piyango TV hesabından 21:30'da gerçekleşti.

Süper Loto çekilişi haftanın 3 günü Milli Piyango Online üzerinden canlı çekilişi gerçekleşiyor. Süper Loto oynayan insanlar bugün yani 6 Ekim Salı günü çekilişinin sonuçlarını merak ediyor. Süper Loto 6 Ekim çekilişi gerçekleşti. Sonuçlar birazdan Milli Piyango Online'da yer alacak. 

6 Ekim Süper Loto saat kaçta? İkramiye ne kadar?

Zengin olma hayali kuran birçok insan 6 Ekim Süper Loto çekiliş saatini ve ikramiyesini merak ediyor. Süper Loto çekilişi için vatandaşların heyecanlı bekleyişi başladı. Haftanın üç günü boyunca gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'nun 4 Ekim çekilişinde 6 bilen çıkmamıştı ve büyük ikramiye tutarı olan 25 Milyonu aşarak devretmişti.

Süper Loto hangi gün çekiliyor?

Süper Loto haftanın üç günü çekilmektedir. Birçok vatandaş Süper Loto'nun çekiliş günlerini merak ediyor. Süper Loto Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilmektedir. Saat 21:30'da çekiliş gerçekleşmektedir. 

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler. Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Salı günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Canlı çekiliyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Kaynak: CNNTURK.COM


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Berat Albayrak'a ekonomi konusunda güven yerlerdeÖnceki Haber

Berat Albayrak'a ekonomi konusunda güven...

Ermenistan Başbakanı Paşinyan: Karabağ konusunda tavizlere hazırızSonraki Haber

Ermenistan Başbakanı Paşinyan: Karabağ k...

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar