Süper Loto 3 Haziran 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta?

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Süper Loto 3 Haziran 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta?
Abone ol
Son Dakika Ekonomi Haberleri - Milli Piyango 3 Haziran 2021 Süper Loto sonuçları için bugün canlı yayında çekiliş gerçekleştirilecek. Şans oyunu tutkunları talihli rakamları canlı olarak öğrenebilecekler. Peki, Süper Loto 3 Haziran 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat

Haftada üç kez çekilişi yapılan Süper Loto’da 3 Haziran 2021 Perşembe günü yeni çekiliş gerçekleştirilecek. Devreden tutarın 23 milyon 75 bin TL olduğu çekilişte şanslı rakamlar canlı yayında ortaya çıkacak. İşte çekilişin hemen öncesinde bilinmesi gereken bazı detaylar…

3 HAZİRAN 2021 SÜPER LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30’da gerçekleşecek. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftanın son çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye detayları netleşmiş olacak.

Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 3 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler. Oyunu oynamak için Milli Piyango bayileri, mobil uygulaması ve “millipiyangoonline.com” adresi kullanılabilir. 18 yaşından büyük herkes şans oyununa dilediği takdirde katılabilir.

Kaynak: CNNTURK.COM