SPOR Buğrahan Tuncer: Bizim için çok iyi bir şampiyonluk

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
SPOR Buğrahan Tuncer: Bizim için çok iyi bir şampiyonluk
Abone ol
Buğrahan Tuncer: Bizim için çok iyi bir şampiyonlukSezer AFŞAR - Ali DANAŞ / İSTANBUL, (DHA) - Anadolu Efes'in milli oyuncusu Buğrahan Tuncer, '2'de 2 yaptık. Bütün sezon çok çalıştık. Çok iyi bir takımız, bunun da ekmeğini yiyoruz' dedi.

Buğrahan Tuncer: Bizim için çok iyi bir şampiyonluk

Sezer AFŞAR - Ali DANAŞ/ İSTANBUL, (DHA) - Anadolu Efes'in milli oyuncusu Buğrahan Tuncer, '2'de 2 yaptık. Bütün sezon çok çalıştık. Çok iyi bir takımız, bunun da ekmeğini yiyoruz' dedi.

ING Basketbol Süper Ligi final serisinde Fenerbahçe Beko'yu 3-0 ile geçerek 2020-2021 sezonunu şampiyon tamamlayan Anadolu Efes'te milli oyuncu Buğrahan Tuncer, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) açıklamalarda bulundu. Şampiyonluktan dolayı mutlu olduklarını söyleyen Tuncer, '2'de 2 yaptık. Bütün sezon çok çalıştık. Çok iyi bir takımız, bunun da ekmeğini yiyoruz. Aslında serinin ilk maç dışında kolay geçtiğini söyleyemeyiz. O maçı da 3'üncü periyot sonunda kırabildik. 2'nci maçında son 5 dakikası aynı şekilde 4-5 sayı fark vardı. İyi bir rakibimiz vardı. Biz 3 yıldır beraber oynayan bir takımız. Herkes artık rollerini biliyor. Bizim için çok iyi bir şampiyonluk' ifadelerini kullandı. SPOR Buğrahan Tuncer: Bizim için çok iyi bir şampiyonlukSPOR Buğrahan Tuncer: Bizim için çok iyi bir şampiyonlukSPOR Buğrahan Tuncer: Bizim için çok iyi bir şampiyonlukSPOR Buğrahan Tuncer: Bizim için çok iyi bir şampiyonluk

Kaynak: SONDAKIKA.COM