Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, E-Spor ödül törenine katıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, E-Spor ödül törenine katıldı
Abone ol
Gelen son dakika haberlerine göre CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen E-Spor Turnuvası Finali'ne katıldı, turnuvada birinci olan sporculara ödüllerini verdi.

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları tarafından düzenlenen E-Spor Turnuvası Finali'ne katıldı, turnuvada birinci olan sporculara ödüllerini verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen E-Spor Turnuvası final programına katıldı. Erdoğan burada, sembolik olarak oynanan FİFA müsabakasını izledi. Paris Saint-Germain FC ve Liverpool FC arasında yapılan maçı izleyen Erdoğan, "Futbol malum kolektif bir takım oyunu. Bunu da en başarılı kim oynarsa neticeye o gidiyor. Burada da gördüğümüz gibi 1-0'dan sonra 3-1 yapmak suretiyle arayı açtılar. Maçı da Paris Saint-Germain almayı başardı" dedi.Sembolik maçın ardından turnuvada ödül kazanan sporculara hediyeleri verildi. FIFA21, PUBG, PUBG Mobile ve Zula oyunlarında 26 gün süren E-Spor Turnuvasına, final gününe gelene kadar 4 bin 659 genç mücadele etti.


Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, E-Spor ödül törenine katıldıSon dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, E-Spor ödül törenine katıldıSon dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, E-Spor ödül törenine katıldı

Kaynak: SONDAKIKA.COM