Savaşçı hayranlarına üzen haber! FOX TV'ye veda ediyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Savaşçı hayranlarına üzen haber! FOX TV'ye veda ediyor
Abone ol
FOX TV ekranlarında bir dönemin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Savaşçı, yeni sezonda istenilen başarıyı yakalayamamıştı. Dizinin, son 2 bölümünün ardından FOX TV'ye veda edeceği iddia edildi. Savaşçı'nın yayın hayatına yeni bir platformda devam edip etmeyeceği

FOX TV ekranlarında 4 sezondan beri reyting rekorları kırarak yayın hayatına devam eden Savaşçı, 5. sezonunda başarılı isimleri kadrosuna katmasına rağmen istenilen ivmeyi yakalayamadı. TV 100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre reytingleri istenilen düzeye gelmese de özellikle 6 bölüm boyunca dizide rol alan Tamer Karadağlı'nın da etkisiyle diziye ilgi biraz olsun arttı ancak eski hava yakalanamadı.

YOL AYRIMINA GELİNDİ

Karadağlı'nın diziye veda etmesinin ardından 6 oyuncuyla daha anlaşmaya varıldı fakat yeni katılan oyuncular da reytinglere etki edemedi. Dizinin kadrosunda, daha önce Emret Komutanım dizisiyle önemli bir başarı yakalayan Sarp Leventoğlu da bulunuyor. Ancak tüm bu isim ve gelişmelere rağmen Savaşçı ve FOX TV'nin yol ayrımında olduğu iddia edildi.

SON 2 BÖLÜMÜ YAYINLANACAK

Savaşçı dizisinin yayınlanacak 2 yeni bölümünün ardından ekranlara veda edeceği öne sürüldü. Eğer, iddialar gerçeğe dönüşürse, Savaşçı dizisi 109. bölümüyle birlikte ekranlara veda etmiş olacak.

Savaşçı hayranları, dizinin dijital bir platformda devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Ancak dizi kulislerinden aktarılan bilgilere göre henüz bu konuda bir gelişme olmadığı ve Savaşçı'nın yapımcılarının yeni bir platform ile anlaşmadığı belirtildi.

Savaşçı hayranlarına üzen haber! FOX TV'ye veda ediyor

Kaynak: SONDAKIKA.COM