Sadakatsiz'in yıldızları Cansu Dere ve Melis Sezen'den sezon finali paylaşımı geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sadakatsiz'in yıldızları Cansu Dere ve Melis Sezen'den sezon finali paylaşımı geldi
Abone ol
Kanal D'nin sevilen yapımlarından biri olmayı başaran Sadakatsiz'in iki yıldızı Cansu Dere ve Melis Sezen'den sezon finali fotoğrafı geldi. İkilinin keyifli olduğu görüldü.

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana en çok takip edilen diziler listesinden düşmeyen Sadakatsiz, gelecek sene izleyicisiyle buluşmak üzere sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLER

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Cemal Hünal, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin ve Alp Akar gibi güçlü oyuncuları kadrosunda barındıran dizi, 2 Haziran Çarşamba 20.00'da ekrana gelecek son bölümünün ardından sezon finali yapacak.

SEZON FİNALİ PAYLAŞIMI GELDİ

Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin karakteriyle başarılı bir oyunculuk örneği sergileyen Melis Sezen de sosyal medya hesabından rol arkadaşı Cansu Dere'yle samimi pozunu paylaştı. Sezen fotoğrafının altına ise "Paydos" notunu düştü. Öte yandan dizinin ikinci sezon bölümleri, Ekim ayında yine Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

İşte Sezen'in sosyal medya hesabından yaptığı o paylaşım:

Sadakatsiz'in yıldızları Cansu Dere ve Melis Sezen'den sezon finali paylaşımı geldiSadakatsiz'in yıldızları Cansu Dere ve Melis Sezen'den sezon finali paylaşımı geldi

Kaynak: SONDAKIKA.COM