Özge Özder'den şaşırtan set itirafı! "Ekonomik kullandılar"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Özge Özder'den şaşırtan set itirafı! "Ekonomik kullandılar"
Hülya Koçyiğit'in "Film Gibi Hayatlar" programına katılan ünlü oyuncu Özge Özder, hamile olduğunda "Sadakatsiz" dizisinde set hayatının devam ...

Hülya Koçyiğit'in "Film Gibi Hayatlar" programına katılan ünlü oyuncu Özge Özder, hamile olduğunda "Sadakatsiz" dizisinde set hayatının devam ettiğini bildirdi. Hamilelikte geçen set hayatı için açıklamalarda bulunan Özder, yapımcı ve yönetmenlerin kendisini zorlamadığını belirtti.

Geçtiğimiz haftalarda "Sadakatsiz" dizisinin final yapması üzerine katıldığı programda açıklama yapan oyuncu Özge Özder, hamile olduğunu sette öğrendiğini açıkladı. Yapımcısının bu konuda kendisine destek çıktığını belirtti.

"BENİ EKONOMİK KULLANDILAR"

Özder "Ben işi kabul ettikten sonra hamile olduğumu öğrendim. Doktorun, ‘Henüz ailelere söylemeyin. Ne olur ne olmaz’ dediği dönemdi. Ama sanki bir şey gizlemiş gibi olacaktım. Belki yollarına başka oyuncu ile devam edeceklerdi. O yüzden eşimden sonra ilk öğrenen Fatih Aksoy oldu. Bana, ‘Bebeklerin uğuruna çok inanırım. Bu bebek uğur getirir. Biz seninle devam etmeyi çok isteriz’ dedi. Rolde ufak değişiklik yaptık. Beni çok ekonomik kullandılar. Haftada bir ya da iki gün sete gittim." açıklamasında bulundu.

"ANNELİK HAYATIMA ANLAM KATTI"

Anne olduktan sonra hayatında birçok şeyin değiştiğini ifade eden güzel oyuncu Özder "Annelik hayatıma bir anlam kattı. İnsanın kendi evladı olması başkaymış. Çok duygusallaştım. Bebeklerle ilgili kötü bir şeye tahammülüm kalmadı. Annelik açık yara gibi, dokunduğunuz anda gidiyor. Empati duygusu daha yüksek oluyor." açıklamasında bulundu. 

"VAR GÜCÜMLE SETE DÖNDÜM"

Oyuncu, hamilelik döneminde de mesleğinden uzak kalmadığını "Doğuma iki gün kala setteydim. Doğumdan üç hafta sonra da geri döndüm. Fatih Aksoy’a öyle bir söz verdim. Fatih Bey, ‘Kendine kötü davranarak bir hamilelik geçirme. Hemen de bize geri dön, zor durumda bırakma’ dedi. Ben de var gücümle sete döndüm." şeklinde ifadesiyle açıkladı.

Abone ol


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bodrum'da Kaza Geçiren Ünlü Yıldız Yazmin Oukhellou İlk Kez KonuştuÖnceki Haber

Bodrum'da Kaza Geçiren Ünlü Yıldız Yazmi...

Netflix, Kingdom’ın Oyununu GeliştiriyorSonraki Haber

Netflix, Kingdom’ın Oyununu Geliştiriyor

Düet Academy

Yorum Yazın

Düet Academy