Nilperi Şahinkaya: Küçüklüğümden beri Cem Yılmaz hayranıyım

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nilperi Şahinkaya: Küçüklüğümden beri Cem Yılmaz hayranıyım
Abone ol
Son olarak Yasak Elma dizisinde rol alan Nilperi Şahinkaya, geçtiğimiz gün sevgilisi Emre Yusuf ile görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Şahinkaya, yeni projesi Erşan Kuneri hakkında da açıklamalarda bulundu. Güzel oyuncu Cem Yılmaz için 'Küçüklüğümden beri hayra

Oyuncu Nilperi Şahinkaya, önceki gün Bebek'te sevgilisi Emre Yusuf ile birlikte objektiflere yansıdı. Şortun altına giydiği botları ile dikkat çeken oyuncu, ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"DİZİ HAKKINDA DETAY SORMAYIN PATRON KIZAR"

Yeni projesi Erşan Kuneri'nin çekimlerinin başladığını belirten Şahinkaya, "Şu an prova çekimlerindeyiz. Bana detay sormayın aman yoksa patron kızar" diyerek gülümsedi. Cem Yılmaz'ın nasıl bir patron olduğu sorulması üzerine ise güzel oyuncu, "Harika bir patron kendisi. Bu bizim üçüncü projemiz" yanıtını verdi.

"KÜÇÜKLÜĞÜMDEN BERİ CEM YILMAZ HAYRANIYIM"

Öte yandan Cem Yılmaz'a küçük yaşlardan itibaren hayran olduğunu belirten güzel oyuncu, "Ben küçüklüğümden beri Cem Yılmaz'a çok hayranım. Umarım onunla uzun yıllar çalışırım. Cem Yılmaz'la çalışmak ayrıcalıklı bir durum" ifadelerini kullandı.

Nilperi Şahinkaya daha önce "Yahşi Batı" ve "Karakomik Filmler: Kaçamak" projelerinde usta komedyenle birlikte çalışmıştı.

Nilperi Şahinkaya: Küçüklüğümden beri Cem Yılmaz hayranıyım

Kaynak: SONDAKIKA.COM