Muharrem İnce'den 'Banu Özdemir' tepkisi: Yargı trol kafasıyla karar veriyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Muharrem İnce'den 'Banu Özdemir' tepkisi: Yargı trol kafasıyla karar veriyor
Abone ol
Muharrem İnce, Çav Bella paylaşımının ardından tutuklanan CHP eski İl Başkan Yardımcısı Banu Özdemir hakkında açıklama yaptı. İnce, 'Devlet trol kafasıyla
Yukarıya Çık

Muharrem İnce, Çav Bella paylaşımının ardından hapsedilen CHP daha önceki Şehir Başkan Yardımcısı Banu Özdemir hakkında söyleme yaptı. İnce, "Devlet trol kafasına idareniyor. Yargı trol kafasıyla karar veriyor" dedi

Muharrem İnce'den 'Banu Özdemir' tepkisi: Yargı trol kafasıyla karar veriyor

Muharrem İnce, cami hoparlörlerinden Çav Bella çalınmasının ardından hapsedilen CHP daha önceki Şehir Başkan Yardımcısı Banu Özdemir hakkında söyleme yaptı. İnce, ''Yargı trol kafasıyla karar veriyor" dedi.

Twitter üzerinden söyleme yapan İnce, şu ifadeleri kullandı:

"Yapanı henüz bulamadılar, bu rezaletlerin yaşanmaması için sistemi yenilemediler ama trollerin niyet göstermesiyle haber sitelerinde yer alan görüntüyü paylaştığı için Banu Özdemir hapsedildi. Devlet trol kafasına idareniyor. Yargı trol kafasıyla karar veriyor."

Yapanı henüz bulamadılar, bu rezaletlerin yaşanmaması için sistemi yenilemediler ama trollerin niyet göstermesiyle haber sitelerinde yer alan görüntüyü paylaştığı için Banu Özdemir hapsedildi. Devlet trol kafasına idareniyor. Yargı trol kafasıyla karar veriyor.

— Muharrem İNCE @vekilince May 22, 2020

NE OLMUŞTU?

Biyografiler

tümü
Kemal Sunal
Mustafa Kemal ATATÜRK

Haber Arşivi

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar