Metehan Çiçek “Son Müsadem” ile yayında!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Metehan Çiçek “Son Müsadem” ile yayında!
Abone ol
Genç sanatçı ‘’Metehan Çiçek’’ İnönü Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piano Ana Sanat Dalı bölümü, mezunu olup yüksek lisansını Fırat Üniversitesinde sahne sanatlarında tamamlamıştır. İlk şarkısı ’’Seninleyim’’le sesini müzikseverlere duyuran ve dijital platformların yanı sıra radyolarda da kısa sürede çok sevilen ‘’Metehan Çiçek’’ geçtiğimiz günlerde sözü ve müziği yine kendisine ait olan ”Son Müsadem” adlı şarkısıyla dinleyicisiyle yeniden buluştu. ‘’Son Müsadem’’in iddialı ve yenilikçi düzenlemesi ünlü müzik adamı Genco Arı’ya ait. ”Son Müsadem” şarkısının klip çalışmaları Majör Stüdyo ekibi ile İstanbul’da gerçekleşti. Stüdyoda ‘’Metehan Çiçek’’e klip çekimleri süresince iki profesyonel dansçı eşilik etti. Oldukça renkli görüntülere sahip klibin yönetmen koltuğunda ise Kayhan Ok oturuyor. ‘’Metehan Çiçek’’in yeni projesi ‘’Son Müsadem’’ Seyhan Müzik etiketi ile tüm müzik platformlarında ve klibi NETD kanalında yayında! Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı
İQ Emlak
Genç sanatçı ‘’Metehan Çiçek’’ İnönü Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Piano Ana Sanat Dalı bölümü, mezunu olup yüksek lisansını Fırat Üniversitesinde sahne sanatlarında tamamlamıştır.
İlk şarkısı ’’Seninleyim’’le sesini müzikseverlere duyuran ve dijital platformların yanı sıra radyolarda da kısa sürede çok sevilen ‘’Metehan Çiçek’’ geçtiğimiz günlerde sözü ve müziği yine kendisine ait olan ”Son Müsadem” adlı şarkısıyla dinleyicisiyle yeniden buluştu.
‘’Son Müsadem’’in iddialı ve yenilikçi düzenlemesi ünlü müzik adamı Genco Arı’ya ait.
”Son Müsadem” şarkısının klip çalışmaları Majör Stüdyo ekibi ile İstanbul’da gerçekleşti. Stüdyoda ‘’Metehan Çiçek’’e klip çekimleri süresince iki profesyonel dansçı eşilik etti.
Oldukça renkli görüntülere sahip klibin yönetmen koltuğunda ise Kayhan Ok oturuyor.
‘’Metehan Çiçek’’in yeni projesi ‘’Son Müsadem’’ Seyhan Müzik etiketi ile tüm müzik platformlarında ve klibi NETD kanalında yayında!

Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Türkçe Aşkı Vatan Aşkı Yürüyüşü Yoğun Katılımla GerçekleştiÖnceki Haber

Türkçe Aşkı Vatan Aşkı Yürüyüşü Yoğun Ka...

Orta Doğu’ya açılıyorSonraki Haber

Orta Doğu’ya açılıyor

Q Bar Cafe

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Q Bar Cafe