Manken Noella Nance, yıllar sonra ortaya çıktı! Notları düşük olduğu için Boğaziçi'nden atılmış

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Manken Noella Nance, yıllar sonra ortaya çıktı! Notları düşük olduğu için Boğaziçi'nden atılmış
Brezilyalı manken Noella Nance, 2003-2004 yılları arasında Türkiye'de modellik yaparak bir döneme damgasını vurmuştu. Modellik yaptığı yılarda Boğaziçi Üniversitesi'nde siyaset bilimi eğitimi alan Noella Nance, 2004 yılında notlarının düşük olması nedeniyle okuldan atılm

Bir dönem ülkemizde modellik yapan ve Boğaziçi Üniversitesi'nde siyaset bilimi eğitimi alan Brezilyalı manken Noella Nance, yıllar sonra ortaya çıktı. 2003-2004 yılları arasında mankenlik yapan Brezilyalı manken Noella Nance, bir dönem magazin sayfalarını süslüyordu.

NOTLARI DÜŞÜK OLUNCA OKULDAN ATILMIŞTI

Boğaziçi Üniversitesi'nde siyaset bilimi eğitimi alarak tüm dikkatleri üzerine çeken Noella Nance, notlarının düşük olması nedeniyle 2004 yılında okuldan atılmıştı.

YILLAR SONRA ORTAYA ÇIKTI

Noella Nance, uzun yıllar sonra ortaya çıktı. Nance'ın evlenip çocuk sahibi olduğu öğrenildi. Eski manken, eşi ve çocuğuyla mutluluk pozları verdi.

Notları düşük olduğu için Boğaziçi'nden atılan manken Noella Nance, yıllar sonra ortaya çıktı, cüretkar pozlar verdiNotları düşük olduğu için Boğaziçi'nden atılan manken Noella Nance, yıllar sonra ortaya çıktı, cüretkar pozlar verdiNotları düşük olduğu için Boğaziçi'nden atılan manken Noella Nance, yıllar sonra ortaya çıktı, cüretkar pozlar verdiNotları düşük olduğu için Boğaziçi'nden atılan manken Noella Nance, yıllar sonra ortaya çıktı, cüretkar pozlar verdiNotları düşük olduğu için Boğaziçi'nden atılan manken Noella Nance, yıllar sonra ortaya çıktı, cüretkar pozlar verdiNotları düşük olduğu için Boğaziçi'nden atılan manken Noella Nance, yıllar sonra ortaya çıktı, cüretkar pozlar verdiNotları düşük olduğu için Boğaziçi'nden atılan manken Noella Nance, yıllar sonra ortaya çıktı, cüretkar pozlar verdiManken Noella Nance, yıllar sonra ortaya çıktı! Notları düşük olduğu için Boğaziçi'nden atılmıştı

Kaynak: SONDAKIKA.COM

Abone ol

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Aliağaspor FK, moral yemeğinde bir araya geldiÖnceki Haber

Aliağaspor FK, moral yemeğinde bir araya...

'Bosna Kasabı' lakaplı Ratko Mladic'in ömür boyu hapis cezası onandıSonraki Haber

'Bosna Kasabı' lakaplı Ratko Mladic'in ö...

İQ Emlak

Yorum Yazın

Q Bar Cafe