Manisa Turgutlu asfalt çalışmaları yoğunlaştı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Manisa Turgutlu asfalt çalışmaları yoğunlaştı
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesinde Eski Manisa Yolunda sıcak asfalt çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesinde Eski Manisa Yolunda sıcak asfalt çalışmalarını yoğunlaştırdı.

MANİSA (İGFA) - Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu’nun yol üzerinde gerçekleştirdiği incelemelere katılan mahalle muhtarları ve Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın memnuniyetlerini ifade ederek, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, Turgutlu ilçesinde Eski Manisa Yolu’nda devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. İncelemelerde Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, Fen İşleri Dairesi Başkanı Uğur Topkaya, Turgutlu MHP İlçe Başkanı Halil Konuş, Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Necati Abalı, Turgutlu Muhtarlar Derneği Başkanı Avni Gürel, mahalle muhtarları ve teknik ekipler yer aldı.

İncelemelerin ardından yol yapımı hakkında bilgilendirmede bulunan Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, “Eski Manisa Yolu olarak geçen 3 kilometrenin üzerinde olan bir güzergahtayız. Bölünmüş bir yol. Yaklaşık genişliği kaldırımları ile beraber 20 metre. Şu anda bin 700’üncü metredeyiz. Tek şeridin binder tabakasının sıcak asfaltını tamamlamış durumdayız. Güzergahın tamamında binder ve aşınma olmak üzere yaklaşık 13 santimetre kalınlığında asfalt tabakasını yenilemeyi planlıyoruz. Buradaki asfalt çalışmamız Irlamaz Çayının üzerinden geçerek ilçe merkezimize kadar ulaşacak. İlk etapta 3.3 kilometrelik bölümde bin 700 metrenin asfaltı tamamlanmış, önündeki 1 kilometrelik kısmında frezesi tamamlanmış durumda. Hızlı bir şekilde çalışmayı tamamlayıp, vatandaşın hizmetine sunmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Abone ol


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MASKİ’den su tasarrufu eğitimiÖnceki Haber

MASKİ’den su tasarrufu eğitimi

Şen: ”Buğday fiyatı 8.5 TL olmalı”Sonraki Haber

Şen: ”Buğday fiyatı 8.5 TL olmalı”

Yorum Yazın

Atlasya Elektronik