Malatya’nın AK gençlerine ziyaret

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Malatya’nın AK gençlerine ziyaret
Abone ol
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Sinan Özhüsrev ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret eden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “Birlik beraberlik içerisinde bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız hep birlikte çalmadığımız kapı kalmayacak” dedi.

MALATYA (İGFA) - AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Sinan Özhüsrev, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şehir imar ederken nesli ihya eden bir belediye başkanına sahip oldukları için mutlu olduklarını belirten Başkan Özhüsrev, gençlerin derdinden anlayan, gençlerle gençleşen bir Belediye Başkanı’na sahip olduklarından ötürü kendisine teşekkür etti.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Sinan Özhüsrev ve Yönetim Kurulu Üyelerine yeni görevlerinde başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Büyükşehir Belediyesi olarak yapılan ve yapılacak çalışmaları paylaştı.

Büyükşehir olarak Malatya tarihinde yıllardan beri sorun olarak duran Vagon Onarım Fabrikası'nın yerine üç fabrika kurulacağını belirten Başkan Gürkan, "Yimpaş yeniden ayağa kaldırılacak. Fuar Merkezi, Şire Pazarı, Bugday Pazarı, Fidancılar Sitesi, Ekmek ve Yemek Fabrikası, Spor tesisleri, Gençlik Merkezi, Yeni Meydan Düzenlemesi, altyapı ve üstyapı çalışmaları, yeşil alan ve park çalışmaları, yeni Sanayi Sitesi ile HES ve GES çalışmaları ile Malatya’da yıllardan beri yapılmayan birçok hizmet Malatya’ya kazandırılıyor. Geçtiğimiz dönemde 2 bin km asfalt çalışması yaparak Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdık. Birlik beraberlik içerisinde olursanız bu hizmetler gerçekleşiyor. İşte bu yapılan hizmetleri sizler anlatacaksınız. Cumhurbaşkanımız Grup Toplantısında Malatya’yı örnek verirken Malatya’nın bu değerlerini biliyor. Bizler bu memleketi gönlü aşk olanın şehri gülistan olur anlayışı içerisinde sizlerle birlikte bu şehri gülistan yapacağız. Bunu yaparken de kırmadan, dökmeden, incitmeden bunları yapacağız" diye konuştu.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Malatya Battalgazi’nin kırsalı asfaltlanıyorÖnceki Haber

Malatya Battalgazi’nin kırsalı asfaltlan...

Hudut kartalları kaçakçılığa geçit vermediSonraki Haber

Hudut kartalları kaçakçılığa geçit verme...

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar