Kuşadası Belediye Başkanı mazeret değil iş üretiyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kuşadası Belediye Başkanı mazeret değil iş üretiyor
Abone ol
Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, kentte yaşanan tüm alt ve üst yapı sorunlarının takipçisi olduklarına dikkat çekerek ”Bugüne kadar hiçbir konu ile ilgili olarak ‘yetki ve sorumluluk alanımızda değil’ demedik, demeyeceğiz” dedi.

Arif KUNUR / AYDIN LIFE
Aydın'ın Kuşadası ilçesinin Belediye Başkanı Ömer Günel, yapılacak işlerde 'bizim yetki ve sorumluluk alanımızda değil' yaklaşımı içinde olmadıklarını belirtti. Ortaya çıkan acil durumlara, kurulan acil durum ekipleri ile müdahale ettiklerini belirten Başkan Ömer Günel, “Belediyemiz için öncelikli olan kentimizin sorunlarına en hızlı şekilde müdahale ederek sorunların çözümünün bürokrasiye ve yetki hiyerarşisine takılmasına izin vermemektir. Aksi bir anlayış, süreci uzatmaktan ve o kentin sakinlerinin yaşam kalitesini düşürmekten başka bir işe yaramaz ki Kuşadası’nın böyle bir vakit kaybına asla tahammülü yok” dedi.

ÖNEMLİ OLAN KUŞADASI’NIN MENFAATİ

Kuşadası’nı tüm sorunları ile birlikte bir bütün olarak gördüklerinin altını çizen Başkan Ömer Günel, “Güçlü bir Kuşadası, güzel bir gelecek çıktığımız hizmet yolunda bugüne kadar hiçbir konu ile ilgili olarak “yetki ve sorumluluk alanımızda” değil diyerek hemşehrilerimizi başka kurumlara havale etmedik. Aydın Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliği içerisinde tüm sorunlara anında müdahale ediyoruz. Sağanak yağışlar sonucunda Karayolları’nın sorumluluğundaki Kuşadası-Söke çevre yolunda biriken çamur ve molozları belediye ekiplerimiz temizledi. Yaşanan alt yapı sorunları ile ilgili olarak Aydın Büyükşehir Belediyemiz ile iş birliği içerisindeyiz. Ortak yürüttüğümüz çalışmalar ile kentimizin merkezi noktalarında yaşanan alt ve üst yapı sorunlarını büyük oranda çözdük. Kuşadası’nı ilgilendiren tüm sorunların yakından takipçisiyiz ve hiçbir sorunu çözmeden peşini bırakmaya niyetimiz yok. Çünkü bizim için önemli olan Kuşadası’nın ve hemşehrilerimizin menfaatidir.”

 

 

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yağmur suyu için önemli karar!Önceki Haber

Yağmur suyu için önemli karar!

Didim Belediyesi ’fırtına’ gibi hareket ettiSonraki Haber

Didim Belediyesi ’fırtına’ gibi hareket...

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar