Kolay balık sırtı örgüsü nasıl örülür, iki çift bir tek uygulaması!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kolay balık sırtı örgüsü nasıl örülür, iki çift bir tek uygulaması!
Günlük hayatta her farklı kategoriye uyum sağlayan balıksırtı örgüsünü sizde evde yapabilirsiniz! Her ne kadar dışarıdan bakıldığında oldukça ...

Günlük hayatta her farklı kategoriye uyum sağlayan balıksırtı örgüsünü sizde evde yapabilirsiniz! Her ne kadar dışarıdan bakıldığında oldukça zor bir saç modeli gibi görünse de pratik tekniklerle sizde balıksırtı saç modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık bir davette veya günlük hayatın salaş sokak stilinde rahatlıkla uyum sağlayan balıksırtı örgüsü saç trendlerinin asla modası geçemeyen modelleri arasında yer alıyor.

Peki evde kolay bir şekilde balıksırtı nasıl örülür? İşte okurlarımız için en kolay yöntemleri...

KOLAY BALIKSIRTI NASIL ÖRÜLÜR?

Örgü saç modeli geçmişten günümüze kadar hatta yüzyıllardır tercih edilen saç modellerinden biridir. Birbirinden farklı örgü modelleri olsa da inci gibi dizilmiş yapılışı çok zor gibi görünen balıksırtı örgüsünün yeri her zaman bir başka oldu. Okulda iş yerinde, düğünde veya günlük hayatta her kombine uygun bir şekilde kullanabileceğiniz balıksırtı saç modelini yapmanın en pratik yolları burada!

- İlk olarak örgüye başlarken saçların ön orta kısmından bir tutam alıp tarayın. Daha sonra tutamı iki kere ördükten sonra iki tutamı elinizle ayırın. 2 tutamın arasına bir tutam ekledikten sonra devamı kendiliğinden gelecektir. Her bir tutamda aşağıdan alarak saçlarınızı balıksırtı örgüsü yapabilirsiniz. Saçınızın istediğiniz kısımda bitirerek lastik bir tokayla sabitleyebilirsiniz.

Ünlüler dünyasında da sıklıkla kullanılan balıksırtı örgü modelini kırmızı halıda veya günlük hayatlarında da görmeniz mümkün olacaktır. Sizin için bir araya getirdiğimiz balıksırtı saç modelini sizde evde deneyip bir kaç kez el pratikliği kazanarak istediğiniz kıyafet kombininizde kullanabilirsiniz.

Abone ol

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Saç nezlesi nedir, bir süredir yanma ve batma hissi oluyorsa...Önceki Haber

Saç nezlesi nedir, bir süredir yanma ve...

Rasta saç nedir? 1980'li yıllardan beri dünya çapında trend!Sonraki Haber

Rasta saç nedir? 1980'li yıllardan beri...

Yorum Yazın

Atlasya Elektronik