'Kalp Yarası'ndan ikinci tanıtım!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
'Kalp Yarası'ndan ikinci tanıtım!
Abone ol
Yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yakında atv ekranında seyirciyle buluşacak ‘Kalp Yarası’ndan ikinci tanıtım yayınlandı. Çekimleri Hatay-Antakya’da devam eden dizinin tanıtımı yayınlandıktan kısa bir süre sonra sosyal medyada gündem oldu.
'Kalp Yarası'ndan ikinci tanıtım! Zengin tarihi ve eşsiz kültürü ile medeniyetlerin buluşma noktası olan Hatay-Antakya’da geçen çarpıcı bir öyküyü ekranlara taşıyacak ‘Kalp Yarası’nın ikinci tanıtımında Gökhan Alkan’ın canlandırdığı Ferit’in öyküsünden ilk ipuçları yer aldı. Tanıtımda, Ferit’in “Sen bakma benim böyle ayakta durduğuma, ben öyle bir darbe aldım ki iyi değilim” sözleri dikkat çekti.

Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına, hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe’nin yüreklere dokunacak aşk öyküsünü konu alacak dizinin genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyor.


Dizinin oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan,Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper yer alıyor.


Yaz sezonunun en iddialı, en coşku dolu yapımlarından biri olacak ‘Kalp Yarası’; genç yıldızlarla usta oyuncuları bir araya getiren güçlü oyuncu kadrosu, eşsiz mekanları ve çarpıcı öyküsü ile çok konuşulacak.

‘Kalp Yarası’ yakında atv’de başlıyor.

İkinci tanıtım:

Kaynak: GECCE.COM