Depremzede milli jimnastikçiye anahtar teslim salon

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Depremzede milli jimnastikçiye anahtar teslim salon
Abone ol
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, İzmir depreminden kurtulan milli jimnastikçi Buçak Şenman’ın şampiyonalara oturduğu apartmanın bahçesinde hazırlandığını öğrendikten sonra spor salonunun anahtarını kendisine teslim etti.
İZMİR (İGFA)- 11 yaşında Milli Takım’a seçilen 14 kupa ve 32 madalyanın sahibi olan 18 yaşındaki milli jimnastikçi Burçak Şenman İzmir depreminden sonra ailesiyle birlikte Güzelbahçe’ye yerleşti.Milli jimnastikçi Buçak Şenman’ın şampiyonalara apartmanın bahçesinde hazırlandığını öğrenen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, ulusal ve uluslararası birçok başarıya sahip milli bir sporcunun apartman bahçesinde antrenman yapmasının bu ülkenin ayıbı olduğunu ifade ederek; "Adeta kupa koleksiyoncusu milli bir sporcunun ilçemizde ikamet ettiğini öğrenince kendisini ziyaret etmek istedik. Kendisinin çok zor şartlarda apartman bahçesinde şampiyonalara hazırlandığını duyunca çok üzüldüm. Ülkemizi ulusal ve uluslararası alanda temsil eden Milli bir sporcunun kendisine özel bir antrenörü, diyetisyeni ve özel bir çalışma alanı olması gerekir. Ancak Burçak bunların hiçbirine sahip değil. Biz Güzelbahçe Belediyesi olarak imkanlarımızı Burçak’la paylaşmaya hazırız. Tesislerimiz emrinde" dedi.

YENİDEN DOĞMUŞ GİBİYİM

Başkan İnce’den Güzelbahçe Kaan Yüce Spor Salonu’nun anahtarını teslim alan BurçakŞenman, "İzmir depreminde büyük bir felaket yaşadık. Yalnızca benim birkaç özel eşyamıalabildik. Şu an hayatta olmak bile bizim için mucize. Çünkü oradaki evimiz ağır hasar gördü.Güzelbahçe’de şuan mutluyuz. Ancak burada şampiyonalara hazırlanmam için gerekli şartlarısağlamakta büyük sıkıntı yaşadım. Hatta tekrar deprem bölgesine dönmeyi bile düşündük.Ama biz başkanımıza ulaşmadan o bize ulaştı, kendisine çok teşekkür ediyoruz. BaşkanımızMustafa İnce, bize salonun 24 saat açık olduğunu, antrenör desteği, tesislerin anahtarını vemümkün olan her konuda destek olacağını ifade etti. Spor salonu beklediğimden de güzel. Şu anda kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum" dedi.

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
UTİB’de firmalara iş modeli geliştirme eğitimiÖnceki Haber

UTİB’de firmalara iş modeli geliştirme e...

Şizofreni bir hastalıktır, hakaret sıfatı değilSonraki Haber

Şizofreni bir hastalıktır, hakaret sıfat...

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar