Çılgın Sayısal Loto heyecanı başladı! 7 Ekim Sayısal Loto kaçta çekiliyor? İkramiye ne kadar?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çılgın Sayısal Loto heyecanı başladı! 7 Ekim Sayısal Loto kaçta çekiliyor? İkramiye ne kadar?
Abone ol
Ekonomi Haberleri - Her Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi Çılgın Sayısal Loto canlı çekilmektedir. 7 Ekim Çarşamba akşamı Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleşecek. Birçok insan ‘Çılgın Sayısal Loto kaç para devretti?’ sorusunun yanıtını araştırıyor. Çılgın Say

Sisal Şans’ın son çekilişini 5 Ekim’de gerçekleştirdiği Çılgın Sayısal Loto’da 68 Milyon TL’yi aşkın ikramiye devretmişti. 7 Ekim akşamı zengin olma hayalleri kuranlar için bir umut akşamı oldu. 7 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekilişi ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki ama Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? İkramiye ne kadar?

7 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta?

Devreden büyük ikramiye yaklaşık 68 milyon 079 bin 165 TL oldu. Çarşamba, Cumartesi ve Pazartesi günleri yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21.30'da düzenlenecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMANIN KURALLARI 

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINLANIYOR

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Kaynak: CNNTURK.COM


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Şanlıurfa Baro Başkanı ve 26 avukata soruşturmaÖnceki Haber

Şanlıurfa Baro Başkanı ve 26 avukata sor...

Ebru Şahin, Hercai'deki başarılı performansıyla dünya listesine girdiSonraki Haber

Ebru Şahin, Hercai'deki başarılı perform...

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar