BİM aktüel kataloğu 8 Haziran 2021 Salı… Bu hafta BİM kataloğu aktüel ürünleri 2 sayfa!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
BİM aktüel kataloğu 8 Haziran 2021 Salı… Bu hafta BİM kataloğu aktüel ürünleri 2 sayfa!
Abone ol
Ekonomi Haberleri - BİM aktüel ürünler kataloğu 8 Haziran 2021 Salı günü satışa çıkacak olan ürünleri gösterdi. Haftanın ilk aktüel kataloğu 2 sayfa olarak yayınlanırken ilk sayfada yaz ve güneş bakım ürünleri ağırlıkta yer aldı. İşte BİM kataloğu aktüel ürünleri

BİM mağazalarında yeniden haftada iki kez yayınlanmaya başlayan aktüel ürünleri kataloğunda bu hafta yer alacak ürünler belli oldu. Alışveriş tutkunlarının merakla beklediği katalogda 2 sayfa kategorize edildi. İlk sayfada güneş bakım ürünleri ikinci sayfada ise aromalı içecek ürünleri ağırlıkta yer aldı.

BİM AKTÜEL KATALOĞU 8 HAZİRAN SALI SAYFA 1

Aktüel kataloğun ilk sayfasında Güneş koruyucu sprey, Güneş jeli, nemlendirici çocuk kremi, Güneş koruyucu bebek sütü, bronzlaştırıcı yağ, havuç ve kakao yağı, makyaj çantası, renk açıcı saç spreyi, küpe seti, valiz etiketi, seyahat seti, plaj çantası, mikrofiber plaj havlusu ve yastıklı plaj hasırı gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 2

Yeni haftanın aktüel kataloğunun ikinci sayfasında ise Hindistan cevizi aromalı gazoz, frambuaz aromalı gazoz, siyah çay, bodrum mandalina aromalı gazoz,  Jumbo antep fıstığı, liomon ve misket limon aromalı gazoz, ananas aromalı içecek, yedigün, fruko, yulaf ezmesi, süt, kola, şekersiz kola, beyaz ay çekirdeği, kahve aromalı maden suyu, damla sakızı aromalı maden suyu ve karpuz-çilek aromalı maden suyu gibi ürünler yer alıyor.

Kaynak: CNNTURK.COM