Berfu-Eser Yenenler çiftinden takipçilerini gülümseten tatil pozu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Berfu-Eser Yenenler çiftinden takipçilerini gülümseten tatil pozu
Abone ol
Ünlü oyuncu Eser Yenenler ve eşi Yenenler, 2019 yılında dünyaevine giren Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, eylül ayına kadar Alaçatı'da kalacakları evlerine yerleşti. Kuzey ve Mete adında iki çocukları olan Yenenler çifti, ilk tatil pozlarıyla sevenlerini güldürdü.

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler ile Berfu Yenenler, 2019'da evlenmiş ve aynı yıl çocukları Kuzey'i kucaklarına almıştı. Çiftin ikinci bebekleri Mete de geçtiğimiz ay dünyaya gelmişti. Sosyal medya hesabını aktif kullanan Berfu Yenenler, son paylaşımıyla takipçilerini güldürdü.

Yaz için eşi ve iki çocuğuyla birlikte Alaçatı'da 250 bin TL'ye tuttukları villaya giden Berfu Yenenler, havuz başı pozunu yayınladı.

"YAZA BOMBA GİBİ GİRİŞ YAPIYORUZ"

Fotoğrafta kendine ve Eser Yenenler'e photoshop ile karın kası ekleyen Berfu, "Yaza bomba gibi giriş yapıyoruz" notunu paylaştı.

Berfu-Eser Yenenler çiftinden takipçilerini gülümseten tatil pozu

"UFAK DOKUNUŞLAR BENİM DE HAKKIM"

Aynı kareyi kendi hesabından yayınlayan 37 yaşındaki ünlü oyuncu Eser Yenenler ise "Ufak dokunuşlar benim de hakkım" ifadelerini kullandı.

Berfu-Eser Yenenler çiftinden takipçilerini gülümseten tatil pozuBerfu-Eser Yenenler çiftinden takipçilerini gülümseten tatil pozu

Kaynak: SONDAKIKA.COM