Başkan Aktaş moral verdi

Başkan Aktaş moral verdi

Kaynak: Hatay İnternet Tv

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, "evde kal" çağrısına uyarak sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşlarla buluşarak soruları cevapladı. Resmi başkanlık konutundan yapılan canlı yayına katılan Başkan Aktaş, korona virüse karşı Bursa’da gerçekleştirilen faaliyetler hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

Bu sürecin geçici olduğunu hayatın eskisi gibi devam edeceğine dikkat çekerek hemşehrilerine moral veren Başkan Aktaş, "Bu süreci sıkıntısız atlatırsak eskiden olduğu gibi her alanda dolu dolu yolumuza devam edeceğiz" dedi. Öğrencilerin abonman haklarının da okulların açılmasıyla birlikte kartlarına yükleneceğinin müjdesini veren Aktaş, Şehir Hastanesi’ne Görükle ve Yüksek İhtisas bölgelerinden sağlık çalışanları için ücretsiz ek seferler düzenlediklerini açıkladı. Korona virüs sebebiyle bir çok vatandaşta gereksiz yere her gün araç yıkama hastalığının hasıl olduğuna dikkat çeken Aktaş, son yüzyılın en kurak 5. mevsimini yaşadığımızı hatırlatıp "Tedbirli olalım derken başka sıkıntılara da sebebiyet vermeyelim" dedi.

Bakanlığın "evde kal" çağrısına uyan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş sosyal medya hesaplarından aynı anda yapılan canlı yayında Bursalıların sorularını yanıtladı. Aktaş canlı yayını izleyen binlerce hemşehrisine tüm dünyayı etkisi...Haberi Kaynağından Okumak İçin Tıklayın
Önceki HaberŞehit asker memleketi Şanlıurfaya getirildi
Sonraki HaberKorona virüs tedbirlerine uymayan gece kulübüne operasyon: 20 gözaltı